Promocje bukmacherów Zgarnij bonus w wysokoPci 200zł!
Zobacz Szczegóły!
8000 tysięcy zakładów dziennie!
Zobacz Szczegóły!

Bukmacher (ang. Bookmaker, od book - zakład i make - robić) - osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed lub w trakcie zawodów wielu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, tenis stołowy, boks, szachy, skoki narciarskie, wyscigi samochodowe, kolarstwo, wyscigi konne, biegi, snooker, baseball, itd.[Dowiedz się więcej].

Bukmacherzy naziemni
- STS
- ProfesjonałPrzedmiot dzialanosci
Przedmiotem działalności firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulamin gry. Jest on dostępny w każdym punkcie przyjmowania zakładów. Firma posiada najbardziej interesującą na rynku ofertę, bogatą w mnogość wydarzeń sportowych z całego świata, a w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie swoich klientów proponuje również zakłady z dziedziny polityki i świata rozrywki.
Historia
Początki działalności najstarszej firmy bukmacherskiej sektora prywatnego w Polsce jeszcze pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. sięgają 1996 roku, kiedy to firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności. Profesjonał nieustannie rozwijał i optymalizował swoją sieć punktów. Profesjonał od dłuższego czasu był członkiem międzynarodowej grupy FORTUNA, skupiającej firmy bukmacherskie, która jeżeli chodzi o założenie - wiedzie prym jako historycznie pierwsza w regionie Europy Środkowej. Profesjonał na przełomie roku 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie, tym samym stał się nieodłączną częścią grupy Fortuna. To właśnie Fortuna była pierwszą w historii firmą bukmacherską, która powstała w nowych warunkach po listopadzie 1989 w byłej Czechosłowacji. Stało się to dokładnie w południe, 1 maja 1990r. a jej otwarcie cieszyło się zainteresowaniem tysięcy fanów typowania. Fortuna od samego początku zwiększała i rozszerzała sieć punktów a co za tym idzie, rozwinęła system komputerowy. Z wizją dalszego rozwoju w krajach Europy Środkowej, już w 1991 roku Fortuna rozpoczęła budowę partnerskiej sieci na Słowacji. W roku 2006 firma Terno zmieniła nazwę na Fortuna. W chwili obecnej marka Fortuna wchodzi również do Polski. Zmiana nazwy Profesjonał na Fortuna zakłady bukmacherskie niesie za sobą kilka pozytywnych zmian, które powinny nie tylko poszerzyć portfolio produktów, ale również poprawić jakości usług. W chwili obecnej do dyspozycji klientów pozostaje 360 punktów na terenie całej Polski.

Kliknij w swoje wojewodztwo a znajdziesz adres najbliszego naziemnego bukmachera

- Profesjonal Warszawa
- Profesjonal Wrocław
- Profesjonal Łódź
- Profesjonal Poznań
- Profesjonal Kraków
- Profesjonal Radom
- Profesjonal Bydgoszcz
- Profesjonal Katowice
- Profesjonal Bytom
- Profesjonal Chorzów
- Profesjonal Płock
- Profesjonal Ruda Śląska
- Profesjonal Szczecin
- Profesjonal Częstochowa
- Profesjonal Sosnowiec
- Profesjonal Toruń
- Profesjonal Tychy
- Profesjonal Wałbrzych
- Profesjonal Białystok
- Profesjonal Bielsko-Biała
- Profesjonal Gdynia
- Profesjonal Kielce
- Profesjonal Legnica
- Profesjonal Lublin
- Profesjonal Rybnik
- Profesjonal Słupsk
- Profesjonal Zielona Góra
- Profesjonal Żywiec
- Profesjonal Gdańsk
- Profesjonal Rzeszów
- Profesjonal Bełchatów
- Profesjonal Olsztyn